Poukázka na fotoobraz s vlastním motivem: recenze pro Saal Digital

fialoví koně na růžové trávě / fotoobraz / recenze saal digital

 

     Upřímná recenze pro Saal Digital

     Na facebooku se mi objevila reklama od německé firmy Saal Digital. Hlásila, že pokud mám nějaké umělecké fotky, věnují mi poukázku 1400,- na vytištění fotoobrazu. Na oplátku chtějí upřímnou recenzi, kterou musím zveřejnit na své webové stránce a toto je ona.

miluna venca miluna umení příroda filozofie veganské recepty hudba cestování reportáže gonzo veganské recepty miluna blogerka  blogy 

recenze pro saal digital / miluna
Originální fotografie

     Vybrala jsem jednu ze svých nejoblíbenějších fotek: Fialoví koně na růžové trávě

  • Vyfoceno u silnice mezi Haslicemi a Hlupicemi.
  • Koně z farmy Zababeč.
  • Situace: dopolední procházka na čerstvém vzduchu s rodinnou po večírku.
  • Originální fotka má velikost jen 548 kB, rozměry 1600×1200 pixelů, rozlišení 300 dpi, bitová hloubka 24. Fotoaparát NIKON Coolpix S3500.
  • Fotku jsem upravila v programu Zoner Photo Studio.
koně horses obraz foto umělecká fotografie psychedelic art koně a poníci 

     Asi z 10-ti možných jsem si vybrala techniku tisku na malířské plátno napnuté na dřevěném rámu, 40 x 50 cm. Vyšlo to myslím na 1100,- nebo 1200,-. Zbytek peněz jsem využila na poštovné.

     Úprava probíhá ve speciálním programu Saal Designer, který si přímo ze stránky firmy stáhnete. Je přehledný a práce s fotkou je jednoduchá. V tomto programu se vytvoří i objednávka a odešle se.

koňský obraz obraz s koněm obrazy koní horse pictures 

     Výtvor fotoobraz

     Na to, jak je to nekvalitní fotka, se na plátno vytiskla velmi slušně. Vypadá jako takový trochu psychedeličtější fotoobraz, který by v Kauflandu prodávali v akci třeba za … no díky jedinečnému motivu řekněme za 500 korun :). 

     Sama bych si něco takového klidně koupila a pověsila v bytě, jenže se blíží den, kdy máme být štědří, takže ho raději věnuji jako vánoční dar rodinnému příslušníkovi.

 

saal digital fotoobraz recenze / miluna

saal digital fotoobraz / milunasaal digital fotoobraz / miluna

 

 

 

 

 

 

     Konec recenze fotoobraz

  • Mnohokrát děkuji zaměstnancům Saal Digital za fotoobraz a přeji mnoho úspěšných let pro jejich firmu i osobní životy. Žijte dlouho a blaze. ! ❤

 

 

Další články z rubriky: