Žižkovský kluby: kam chodí metalisti, psychedelikové a herní pařmeni

punctum žižkov / žižkovské kluby / miluna

     Objevování Prahy: týden druhý

  • Letmá reportáž o žižkovských klubech: Baryton, Punctum a Gaming Zone. Dále pokračování v ochutnávkách veganských produktů z firmy Lifefood.

baryton hardcore metal punctum česká psychedelická společnost gaming zone lifefood reportáže veganské recep skotsko praha kam v prazety veganství

     Temný Baryton

     Byli jsme pozvání na hardcore metal do klubu Baryton. Na první pohled je to takové metal-punkové doupě s extra místností ve sklepení. Italští metalisti, co hráli, byli podle jednoho znalce dobří, technicky kvalitní. 

baryton hardcore metal punctum česká psychedelická společnost gaming zone lifefood

     Psychedelický večírek žižkov kluby

     Dále klub Punctum, kde probíhala křest knihy česká psychedelická společnost / lifefood / tea garden mallaigo psychedelických zážitcích, kterou napsali bohničtí psychiatři (Fenomén psychedelieSubjektivní popisy zážitků z experimentální intoxikace psilocybinem doplněné pohledy výzkumníků – Filip Tylš a kol). Ve spolupráci s Českou psychedelickou společností. Mám nálepku. Po křestu se konal psytrance.  Na hudbu jsem viděla tančit starého děda.

fenomén psychedelie

 

klub punctum žižkov / žižkov kluby

baryton hardcore metal punctum česká psychedelická společnost gaming zone lifefood

     Kolektivní paření kluby žižkov

     Když jsem šla z Punctum, narazila jsem na gaming zone klub. Non stop. Šla jsem dovnitř. Hned jsem byla provedena. Jsou tam dvě větší místnosti s počítači a jeden gauč na playstation. Samí kluci, mnoho asijských. Hodina hraní za 50kč. Uchichtla jsem se něčemu, co říkal můj průvodce a vzápětí se mnoho těch hrajících otočilo, jako by už desetiletí neviděli holku, jako mniši z kláštera.
     Prý se tam vesměs všichni znají, je to přátelsko-rodinné prostředí.

 

     Chutě Lifefood žižkov kluby

     Též jsem pokročila v ochutnávání lifefoodových lifefood crackers / sweets / veganské jídlovýrobků. (Lifefood je pražská firma, který vyrábí syrové veganské delikatesy. Začala jsem tu pracovat.) Měla jsem třeba konopné krekry s chia semínky. Osvědčily se jako příloha k chlebu. Výborné.

     Dále jsem měla cibulové s dýňovými semínky. Ty chutnají i voní trochu jako drožďová pomazánka. S chlebem též dobré.

     A zelné a rajčatové jsou fenomenální.

 

 

     Volby již tento týden! žižkov kluby

     Jé a blíží se volby. Budu volit Piráty jako každý rok. Snad budou mít víc než SPD a když budou Bohové hodně nakloněni, tak i víc než ANO. 🙂

Další články z rubriky: