Svatek 2015 – dojmy z večírku

satek 2015 ústí nad labem

     …čili tradiční vánoční ústecká tekknopárty v Apollu.

 


 

     Asi v 11 večer jsme se sestrou a jejím mužem vydali na Svatek. Celý den předtím se pěkně vydařil, takže jsme dorazili dobře naladěni.
Vstupné 100 kč. 

ústí nad labem

     Zvolené sjíždědlo

     Diana s Matějem zvolili pivo. Já jsem zvolila něco jiného. Normálně se přiznám, že jsem porušila zákon a snědla jsem svých 12 lysohlávek kopinatých. 😀 Lysohlávky mám raději než alkohol. Připadá mi, že nerozhodí tolik organismus. Druhý den bývám obvykle svěží, žádné bolesti hlavy, dehydratace apod.

 

     Sítotisk

     Objevili jsme možnost potisknout si triko sítotiskem. Za 100 kč. Vybrala jsem si obrazec připomínající améboidní stélku hlenky, čili pseudoplazmodium. Bohužel neměli zelenou barvu. Vybrala jsem si tedy červenou. Dostala jsem instrukce, že mám obrázek před praním ještě přežehlit a že si to triko můžu hned obléknout.

 

svatek 2015 sítotisk
Tvorba mého trika.

 

svatek 2015 sítotisk
Tvorba mého trika. Barva schne.

 

     Tanec svatek

     Mezitím se mi v žaludku rozležely ty houby a mohla jsem jít tancovat. Tekkno normálně neposlouchám, takže jsem se na něj musela naladit. Postavila jsem se mezi tanečníky, zavřela oči a zaposlouchala se.

     Znělo to jako nějaká rachota, těžký průmysl … hornictví třeba. Začala jsem tedy tančit a představovala si, že jsem pod zemí na šachtě a velkou zbíječkou vrtám horninu. Poté ji nakládám lopatou na vozík, odvážím a znovu vrtám. Tancovala jsem jen náznaky těch pohybů, jako když při afrických tancích představují, že sklízí nebo sejí. 
     Potom se do bušení přidaly takové divné paranormální pištivé efekty. To v mých představách přilétli mimozemský nájezdníci a stříleli na náš důl. Simulovala jsem tedy střelbu z kulometu a přebíhání z úkrytu do úkrytu….atd. Fakt super jízda 😀 .

 

svatek 2015 ústí nad labem
Na batohu mám tekkno odznak.

 

     Odpočinek svatek

     Docela jsem se při tom tančení zpotila, takže jsem šla ven na cigaretu s Filipem Žábou. Říkal, že se má dobře.

 

svatek 2015 ústí nad labem
Žába provádí objednávku.

 

     Zhodnocení večírku: Velmi dobré 🙂

večírek tekkno svatek ústí nad labem tanec elektronická hudba apollo hornictví lysohlávky plazmodium sítotisk

Další články z rubriky: