Podpora podnikání mé sestry – článek o jejím fotostudiu Snapfoto

Fotograf-fotostudio-atelier-slany-kladno-praha-jedomelice-rakovnik-venkovske-foceni-pohadkove-fotky

Ráda bych podpořila podnikání své sestry Diany a pomohla její stránce snapfoto.cz, aby byla výše ve vyhledávačích. Tento článek tedy poslouží jako tzv. zpětný odkaz.

     Diana je fotografka na volné noze. Kousek od Slaného mají s manželem dům a zařídili si v něm malé fotostudio. Nakoupila kostýmy – převážně lidové oděvy z vesnice, jaké se nosily v 19. a na začátku 20. století, z altánu na zahradě vytvořila kulisu roubenky a ve stodole staré zátiší. fotograf slaný kladno rakovník praha tematické focení rodinný fotograf těhotenské fotky snapfotoFotograf-fotostudio-atelier-slany-kladno-praha-jedomelice-rakovnik-venkovske-foceni-pohadkove-fotky

Snapfoto fotograf slaný kladno rakovník praha jedomělice zličín

     Kromě tematických fotek vyfotí asi cokoliv – obyčejné portréty, promo portréty, svatby, události, rodinné fotky, v přírodě, v ateliéru… . Vybrané fotky pak upravuje ve Photoshopu.

     Diana začínala jako fotomodelka a sama se líčila, takže později díky zkušenostem působila jako vizážistka u filmových produkcí a mezitím začala i sama fotografovat. Ukázky jejího líčení má na FB stránce zde.

     Stránku snapfoto.cz jsem vytvořila já 😀 . Není ještě úplně hotová, logo v záhlaví je provizorní, ALE! – ve vyhledávačích stále stoupáme a obsadily jsme už dobrý místa ve vyhledávání obrázků. 

Pokud by se vám tedy líbila Diany tvorba a chtěli byste si zaplatit profi fotky, neváhejte ji kontaktovat. 🙂

Snapfoto fotograf kladno rakovník praha jedomělice zličín tematické focení těhotenské fotky rodinný fotograf

Další články z rubriky: