Jsem na promo fotkách nevěstince Showpark


 

     Vzala jsem brigádu – tvářit se na fotkách jako prostitutka v nevěstinci Showpark. Bylo to v pobočce DaVinci blízko náměstí I.P.Pavlova v Praze. Fotky budou na webu Showparku, na facebooku, na plakátech v klubech apod. Chvíli jsem měla dilema, jestli to mám udělat, protože to pak bude vypadat, že tam pracuju. No, udělala jsem to a tento článek jsem napsala, právě abych uvedla věci na pravou míru. 😀

     Přišlo se nás fotit sedm holek. Uvnitř to vypadalo jako normální bar, až na pódium se striptýzovou tyčí uprostřed.

     Měli jsme se načesat a ohodit ve vintage stylu. Náhodou jsem pár dní předtím viděla díl Voyageru, kde byla posádka vězněna na holopalubě v simulaci osvobozování Francie za 2. světové války (4. série, díl 18.). Líbily se mi účesy Sedmé a Janewayové, takže jsem pro inspiraci použila jejich fotky. Chtěla jsem ten účes bez použití kulmy, natáček, žehličky atd. Relativně se mi to povedlo jen s lakem na vlasy a tupírovacím hřebenem.

showpark showpark showpark

Sedmá Sedmá z Devíti JanewayováKpt. Janewayová

     

 

     

 

     V jednom z pokojů jsme se měly upravovat. Čekala jsem něco ve stylu Moulin Rouge: červené záclony a závěsy na zdech, divany, stínidla…třeba tam nějaké takové mají. Ten, ve kterém jsme se převlékaly, byl možná nějaký standardní pokoj, zařízený v moderním minimalismu. 

     Fotily jsme se v různých prostorách (jen oblečené): u baru, u tyče a ve střešním apartmá, kde byla obří postel pro velké události. Najali si nás, polomodelky, protože jejich zaměstnankyně se prý fotit nechtěly. Potkala jsem tam 2. Vypadaly jako Rumunky. Barman mi řekl, že tam pracují Rumunky, Afričanky i Češky..

     Nikde nebyly ceny služeb, protože je to vlastně nelegální. Vstup 240,- a všimla jsem si, že 2dcl vína stojí 170 kč. A nejdražší pití – láhev šampaňského za 25 000,-.

showpark

Další články z rubriky: