Kondiční balet na doma: 6 videí, které bych doporučila

domácí cvičení pro ženy kondiční balet

     Zajímavosti o baletu kondiční balet

     Balet je nejen umění ale i užitečný sport. Cvičení baletu zlepšuje držení těla, zmírňuje nedokonalosti páteře jako je skolióza či hyperlordóza, zpevňuje svaly a klouby, léčí ploché nohy, zlepšuje flexibilitu a zvyšuje tělesnou kondici. kondiční balet

kardio balet cvičení na doma pro ženy / miluna

     Kořeny baletu lze hledat v tanečních vložkách italských a francouzských oper 16. století. Balet se začal intenzivně vyvíjet a studovat především ve Francii, jelikož Ludvík XIV. byl jeho velkým příznivcem a roku 1661 zde založil Královskou akademii tance.

     Kvůli velkým sociálním změnám 19. století zájem o balet poklesl, protože ztratil oporu v aristokratických kruzích a rozvíjel se převážně jen ve Francii, Itálii a Rusku.

     Název pro balet pochází z řečtiny, kde sloveso ballizo znamená „tančit, poskakovat„. Z řečtiny se slovo dostalo do latiny, kde ballo, ballare znamená též „tančit“. Italsky se pak tanec řekne ballo a taneček balletto. Slovo balletto pak převzali Francouzi a vytvořili z něho ballet.

 

     Videa: kondiční balet na doma cvičení na doma

Domácí cvičení pro ženy balet Domácí cvičení pro ženy balet cvičení na doma pro ženy cvičení na doma cvičíme doma kardio cvičení balet cvičení

     1) Barre cvičení s Rebeccou Louise

 

 

     2) Cokoliv, co tvoří tato Italka z youtube kanálu Lazy Dancer Tips 🙂

 

 

     3) Hodinové cvičení baletu celého těla včetně kardia / Oldschool

 

 

     4) Sweaty Betty

 

 

     5) Sarahs Day

 

 

     6) Balet u tyče (barre) podle Sophie Sarrote

 

🙂

 

Další články z rubriky: