Jak si udržet muže a být s ním šťastná – 8 učení Šrí Miluniell

jak na muže / ellen ripley / aishwaraya raj / jackie kennedy / miluna

jak na muže

 •      1) Malujte se. Malujte se i doma. Pro něj především byste se vlastně měla malovat. Dejte si alespoň lehce rtěnku a použijte ji i na tváře.
jak na muže filozofie miluna.venca.cz jak na muže jak být milá na muže
 •      2) Buďte na něj hodná. K němu především byste vlastně měla být nejmilejší. Vybrala jste si ho, milujete ho, měl by to být váš nejmilejší člověk.
jak na muže jak porozumět muži
 •      3) Nechovejte se sarkasticky ani ironicky. K příteli ani k nikomu jinému. Není to příliš kvalitní zábava. Je na úkor někoho jiného a řadí se mezi negativní a nekonstruktivní. Také se nikdy nikomu nevysmívejme (ani na facebooku) a nechovejme se namyšleně. 🙂
jak na muže jak se chovat k mužům
 •      4) Nechte ho dělat si co chce. Pokud chce jet třeba přes víkend za kamarády a vám se nechce, nechte ho jet samotného. Existuje přísloví: „Ženo, nech muži svobodu, vrátí se rychleji, než kdybys ho uvázala.“
jak na muže
 •      5) Doma noste to nejlepší domácí oblečení co máte. Případně věci do města, které stejně moc nenosíte, oblečte někdy doma. 
jak na muže
 •      6) Sportujte, abyste měly hezkou postavu. Můžete mu ji pak sebevědomě ukazovat. Nejlepší je cvičit už po ránu, ale když vám to nevyjde, tak klidně až večer. Nejúčinější je, se pořádně zpotit. Začít můžete třeba takto
jak  muže jak být dobrou ženou
 •      7) Doplnění ke štíhlé postavě: stravujte se zdravě, každé slané jídlo prokládejte syrovou zeleninou – ta zasytí, je nízkokalorická a pro naše tělo nejkompatibilnější potrava.
 • Často pijte – čistou vodu nebo bylinné čaje. Ať nikdy nemáte sucho v ústech – symptom dehydratace. Pitím zrychlíte trávení, vyčistíte tělo a potlačíte chutě na jídlo.
jak na muže jak být dobrá žena
 •     8) Buďte kreativní a produktivní. To znamená trávit kvalitně volný čas: učte se nové věci a dovednosti, vytvářejte umění. Umění vám totiž pomůže získat si partnerův obdiv. 

       „Podle evolučního psychologa Geoffreyho Millera je každé umělecké dílo, bez ohledu na jeho kvalitu, vytvořeno za účelem udělat dojem na druhé pohlaví. Tento jev patrně vychází z instinktu pro předvádění vlastní osobnosti potencionálnímu partnerovi. Jedná se tedy o vrozený sexuální instinkt s cílem imponovat druhému pohlaví. Lidé toto nedělají vědomě, ale v jejich dílech a výtvorech je mnoho informací o nich samotných. – citace z bakalářské práce Jakuba Kubačky
.
jak na muže
Doplnily byste ještě něco? 🙂

Další články z rubriky: