Žižkovský kluby: kam chodí metalisti, lidé, co mají rádi psychedelický věci a herní pařmeni

     Objevování Prahy: týden druhý


 

     Temný Baryton

     Byli jsme pozvání na hardcore metal do klubu Baryton. Na první pohled je to takové metal-punkové doupě s extra místností ve sklepení. Italští metalisti, co hráli, byli podle jednoho znalce dobří, technicky kvalitní. To jistě ano. 

 

     Psychedelický večírek

     Dále klub Punctum, kde probíhala křest knihy o psychedelických zážitcích, kterou napsali bohničtí psychiatři (Fenomén psychedelieSubjektivní popisy zážitků z experimentální intoxikace psilocybinem doplněné pohledy výzkumníků – Filip Tylš a kol). Ve spolupráci s Českou psychedelickou společností. Mám nálepku. Po křestu se konal psytrance.  Na hudbu jsem viděla tančit starého děda.

 

     Kolektivní paření

     Když jsem šla z Punctum, narazila jsem na gaming zone klub. Non stop. Šla jsem dovnitř. Hned jsem byla provedena. Jsou tam dvě větší místnosti s počítači a jeden gauč na playstation. Samí kluci, mnoho asijských. Hodina hraní za 50kč. Uchichtla jsem se něčemu, co říkal můj průvodce a vzápětí se mnoho těch hrajících otočilo, jako by už desetiletí neviděli holku, jako mniši z kláštera.
     Prý se tam vesměs všichni znají, je to přátelsko-rodinné prostředí.

 

     Chutě lifefood

     Též jsem pokročila v ochutnávání lifefoodových výrobků. Měla jsem třeba konopné krekry s chia semínky. Osvědčily se jako příloha k chlebu. Výborné. Dále jsem měla cibulové s dýňovými semínky. Ty chutnají i voní trochu jako drožďová pomazánka. S chlebem též dobré. Avšak zelné a rajčatové jsou fenomenální.

 

 

     Volby již tento týden!

     Jé a blíží se volby. Budu volit Piráty jako každý rok. Snad budou mít víc než SPD a když budou Bohové hodně nakloněni, tak i víc než ANO. To by bylo zajímavé, pokud by Piráti zvítězili. 

     Otázka na konec: Jak myslíte, že by Piráti řídili stát, kdyby vyhráli volby? Jaké změny by nastaly? Díky

Další články z rubriky: