Osobní tip jak rychle zhubnout přebytečná kila

 

     Není potřeba ani tolik sportovat, aby byl člověk štíhlý (i když je to dobrá věc). Tukových zásob se lze zbavit i tak, že je nebudete živit a začnete méně jíst. Aby to naše mysl vydržela, je potřeba mít stále v žaludku něco, co chuť na jídlo mírní a velmi vhodným prostředkem je teplý bylinný čaj.

 


 

  • pořád mít při ruce bylinný čaj (neslazený)
  • na jídlo se soustředit – při jídle koukat na pokrm a přemýšlet nad jeho chutí, jak sytí, jaké kolektivní úsilí bylo vynaloženo, aby se dostalo až do vaší ruky
  • nedívat se při jídle na televizi, počítač, ani do knihy, ani do časopisu, jinak toho sníte mnohem víc, než je nutné

 


     Jak jsem na to přišlajak zhubnout, pit bylinne caje

     Byla jsem nemocná. Celé dny jsem ležela a pila jeden bylinný čaj za druhým. Opravdu jsem si tentokrát dala záležet, protože jsem se do Štědrého dne chtěla rychle uzdravit. Když jsem takto hodně pila, moc jsem toho nesnědla. Vypila jsem jistě víc jak tři litry různých čajů: detox s vilcacorou, fit and slim detoxikační, heřmánkový, kopřivový apod. A opravdu, uzdravila jsem se překvapivě rychle. Obvykle mi trvá vyléčit se z nachlazení více než týden. Tentokrát jsem to stihla jen za 4 dny.  

 

     Nemocné zvíře nejí, ví proč

     Toto rychlé uzdravení přisuzují právě pití bylinných čajů a omezení jídla. Myslím, že právě omezení jídla mělo zásadní vliv. Tělo se totiž nemuselo soustředit na trávení, ale mohlo více energie věnovat na regeneraci a boj s infekcí. Také jsem každý den snědla vitamínovou tabletu, tabletku B12 a půl lžičky vitamínu C v prášku.

 

     Říkala jsem si, že toto zvýšené pití jak zhubnout, pit bylinne caječajů vlastně vůbec není na škodu a pokračovala v něm i po nemoci. Vypiju tak třeba 2 detoxikační s vilcacorou, 2 fit n slim a 2 na překyselení. To vše vždy do velikého hrnku nebo do konvice. Do hrnku ještě občas přimíchám studenou vodu na zchlazení čaje, když chci pít hned. 

 

     Málo jídla, málo pití (alkoholu), prodlužuje živobytí

     Najednou jsem zjistila, že už nemám takovou potřebu jíst, jako dřív. Že nemám pořád hlad – či spíše tu neutuchající chuť a těšení se na další jídlo. Často se mi stalo, že i když zrovna nemám hlad, jím už třeba jen ze zvyku, z nudy nebo z rozčílení. Co jsem začala více pít čaje, byla i tato nenažranost odplavena.

 

jak zhubnout - pit bylinne čaje

     Lehčí tělo, povznesenější mysl

     Kila šla dolů a tělo zůstalo silné vlivem rozmanitých léčivých bylin. Zhubla jsem za každý den snad čtvrt kila, až se mi váha ustálila na normální hodnotě. Z 65 na 61 kg. I bez těchto 4 kil se cítím daleko lehčí. Bylo to vlastně jako bych s sebou neustále tahala třeba 4 kila brambor, což časem unaví. Je mi líto lidí, kteří mají třeba 35 kilo navíc. Přestavte si, že neustále taháte 35 kilový nákup – batoh na zádech a v každé ruce dvě velké tašky. Šílený nápor na svaly a kosti.

 

     Každé ráno procvičit všechny kloubní spoje, ať nezatuhnou

     Jak jsem se zbavila svých přebytečných byť jen drobných 4 kil, připadám si najednou tak lehce a pružně, že mě to úplně nutí dělat v jednom kuse nějaký sport. Nemám ale moc volného času, takže se snažím více hýbat, kde se dá v rámci možností. Po ulicích už třeba normálně nechodím, ale běhám – i s batohem na zádech a v občanském oblečení. Běhám taky při přestupech v metru, cestou domů i z práce. V práci, když je čas, dělám dřepy, kráčím výpadově nebo posiluji s činkami z lahví 1,4 kg agávového sirupu. Často se protahuju. 

 

     ♥ Jak zhubnout

čaje, jak zhubnout

     Je to prostě bomba. 

 

  •      Zkusíte tuto bylinnou kúru, nebo znáte osvědčenější způsob na zhubnutí?  🙂