Jak to vypadá v nevěstinci Showpark


 

     Vzala jsem brigádu – tvářit se na fotkách jako prostitutka v nevěstinci Showpark. Konalo se to v pobočce DaVinci blízko náměstí I.P.Pavlova v Praze. Fotky budou na webu Showparku, na facebooku, na plakátech v klubech apod. Chvíli jsem měla dilema, zda tu práci vzít, ale touha po snadno vydělaných penězích zvítězila.

     Přišlo nás tam sedm, všechny s podobnými pocity. Uvnitř to vypadalo jako normální bar, až na pódium se striptýzovou tyčí uprostřed.

     Měli jsme se načesat a ohodit ve vintage stylu. Náhodou jsem pár dní předtím viděla díl Voyageru, kde byla posádka vězněna na holopalubě v simulaci osvobozování Francie za 2. světové války (4 série, díl 18.). Sedmá a Janewayová měly moc pěkné účesy, takže jsem pro inspiraci použila jejich fotky. Shlédla jsem i návody na youtube, jak si načesat Victory rolls. Chtěla jsem ten účes ale bez použití kulmy, natáček, žehličky atd. Povedlo se mi to tedy jen s lakem na vlasy a tupírovacím hřebenem.

 

Sedmá Sedmá z Devíti JanewayováKpt. Janewayová

     

 

     

 

     V jednom z pokojů jsme se měly upravovat. Všechny pokoje (cca 60) byly moderně zařízené. Byla jsem trochu zklamaná, čekala jsem něco ve stylu oldschool Moulin Rouge: červené záclony a závěsy na zdech, divan, stínidla…

     Fotily jsme se v různých prostorách: u baru, všechny na jedné fotce – několikrát jsem byla umístěna k tyči, v pokojích a ve střešním apartmá, kde byla čtyřnásobná postel pro velké události.

     Na sobě jsme měly dobové šaty. Půjčili nám boa z peří, rukavičky, čelenku s perem, bílé korále.

     Potkala jsem tam 2 pracovnice, které tam přespaly a odcházely do svých domovů. Vypadaly jako Rumunky. Barman mi totiž řekl, že tam pracují hodně Rumunky, Afričanky ale i Češky. Dále 4 ukrajinské uklízečky. Říkaly, že u nich je válka & bída a že ony sem přijely vydělat peníze pro své rodiny, které zůstaly na východě. Ony jsou prý pro Unii ale vláda pro Rusko.

     Nikde nebyly ceny služeb, protože je to vlastně nelegální. Vstup 240 a všimla jsem si, že 2dcl vína stojí 170 kč. A nejdražší pití – láhev šampaňského za 25 000.

showpark

Další články z rubriky: