Získala jsem 1400,- na vytištění vlastní fotky ve formě fotoobrazu


 

     Upřímná recenze pro Saal Digital

     Na facebooku se mi objevila reklama od německé firmy Saal Digital. Hlásila, že pokud mám nějaké umělecké fotky, věnují mi poukázku 1400,- na vytištění fotoobrazu. Na oplátku chtějí upřímnou recenzi, kterou musím zveřejnit na své webové stránce a toto je ona.

 

Originální fotografie

     Vybrala jsem jednu ze svých nejoblíbenějších fotek: Fialoví koně na růžové trávě

  • Vyfoceno u silnice mezi Haslicemi a Hlupicemi.
  • Koně z farmy Zababeč.
  • Situace: dopolední procházka na čerstvém vzduchu s rodinnou po večírku.
  • Originální fotka má velikost jen 548 kB, rozměry 1600×1200 pixelů, rozlišení 300 dpi, bitová hloubka 24. Fotoaparát NIKON Coolpix S3500.
  • Fotku jsem upravila v programu Zoner Photo Studio.

 

     Asi z 10-ti možných jsem si vybrala techniku tisku na malířské plátno napnuté na dřevěném rámu, 40 x 50 cm. Vyšlo to myslím na 1100,- nebo 1200,-. Zbytek peněz jsem využila na poštovné.

     Úprava probíhá ve speciálním programu Saal Designer, který si přímo ze stránky firmy stáhnete. Je přehledný a práce s fotkou je jednoduchá. V tomto programu se vytvoří i objednávka a odešle se.

 

     Výtvor

     Na to, jak je to nekvalitní fotka, se na plátno vytiskla velmi slušně. Vypadá jako takový trochu psychedeličtější fotoobraz, který by v Kauflandu prodávali ve slevě a v akci třeba za … no tento díky jedinečnému motivu řekněme za 500 korun :). 

     Sama bych si něco takového klidně koupila a pověsila v bytě, jenže se blíží den, kdy máme být štědří, takže ho raději věnuji jako vánoční dar rodinnému příslušníkovi.

 

saal digital fotoobraz

saal digital fotoobrazsaal digital fotoobraz

 

 

 

 

 

 

     Konec recenze. Mnohokrát děkuji zaměstnancům Saal Digital za fotoobraz a přeji mnoho úspěšných let pro jejich firmu i osobní životy. Žijte dlouho a blaze. ! ❤

 

 

Další články z rubriky: